Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Assassin’s Creed  ODYSSEİA

Assassin’s Creed ODYSSEİA

Orijinal Adı : Assassin's Creed: Odyssey

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Gordon Doherty

Çevirmen : Derviş Sağırgürgen

Editör : Merve Çay

Sayfa Sayısı : 336

Çıkış Tarihi : Mart 2021

54.50
Ona kiralık asker diyorlardı ve o, payına düşeni ne pahasına olursa olsun alacaktı.

Kitap Hakkında


Kassandra, ebeveynleri tarafından acımasız ve umursamaz, yani ideal bir Spartalı çocuk olarak büyütülmüştü. Kaderinde yücelik yatıyordu. Ancak korkunç bir trajedinin sonucu olarak Yunanistan yakınlarındaki Kephalonia Adası’nda mahsur kaldığında, Sparta’nın kısıtlamalarından uzakta, kiralık asker olarak iş bulmaya karar verdi.

 

Yıllar sonra, Kassandra borçla boğuşuyor ve bir zorbanın gölgesi altında yaşıyorken gizemli bir yabancı ona yeni bir iş teklif etti: Ünlü Spartalı General Kurt’u öldürürse paraya para demeyecekti. Teklif basitti ancak görev değil… Başarılı olmak için Atina ile Sparta arasında süregelen savaşa sızması gerekecekti.

 

Kassandra zorlu yolculuğu boyunca yeni yeni düşmanların ve belirsiz müttefiklerin arasında kalacaktı. Hayatını ve tüm Yunanistan’ı tehdit eden bir komplo ağı, giderek çevresine zehrini saçarken gerçeğe ulaşmak için etrafını saran düşmanları yok etmesi gerekiyordu. Neyse ki bir Spartalının kılıcı her zaman keskindi.

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051738741

ISBN : 978-605-173-874-1

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar