Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Aşkta İntikam Olmaz

Aşkta İntikam Olmaz

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Amanda Scott

Çevirmen : Kübra Tekneci

Editör : Enis Köksaldı

Sayfa Sayısı : 392

Çıkış Tarihi : Şubat 2013

25
Günümüzde yazan en iyi İskoç tarihi aşk romanı yazarlarından biri.
Midwest Book Review

Kitap Hakkında


İSKOÇ TUTKUSU
Mackintosh Vahşi Kedisi diye anılan Leydi Catriona, klanını savunmak için her şeyi yapacak bir kızdır. Ancak ailesinin arazisinde yaralı bir savaşçı bulduğunda, Catriona'nın bağlılığı büyük bir sınavdan geçer. En yumuşak dokunuşuyla tüm Tutkularını alevlendirebilen bu güçlü yabancı, Catriona'yı en mahrem şekilde baştan çıkarabildiği gibi, bir de tehlikeli bir sır taşımaktadır
İSKOÇ İNTİKAMI
Savaşın ortasında Sör Finlagh Cameron, Mackintosh'ların savaş liderini öldüreceğine dair intikam yemini etmiştir. Ama şimdi düşmanının kızıyla yüz yüze gelen Savaşçı Fin tereddütler içindedir. Genç kadının vahşi güzelliği ve ruhu, savaş yorgunu şövalyenin bastıramadığı bir açlık doğurur ve onu dehşet verici bir tercihle karşı karşıya bırakır. Tutkusuna teslim olmak, yemininden dönmek anlamına gelecektir. İntikam ise Catriona'nın hayatını tehdit edecektir. Aşklarının galip çıkması için, ikili en zor olanı yapmalıdır: İskoç şövalyeleri ve klanlarını yöneten keskin bağlılıklara meydan okumak.
Günümüzde yazan en iyi İskoç tarihi aşk romanı yazarlarından biri.
Midwest Book Review

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944826426

ISBN : 9789944826426

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle