Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Aşkına Talibim

Aşkına Talibim

Orijinal Adı : Her Officer and Gentleman

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Karen Hawkins

Çevirmen : Zeynep Yazıcı

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 321

Çıkış Tarihi : Mayıs 2010

18.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Epsilon okurları New York Times ile USA Today'in çok satanlar listelerinden inmeyen çok sayıda tarihi aşk romanının yazarı Karen Hawkins'le tanışıyor
Christian Llevanth kesinlikle sıradan bir adam değildir. Çok yakışıklıdır; üstelik kendisine kalan büyük bir mirasla birlikte devraldığı bir unvanı vardır. Ancak intikam peşinde olduğu için, yeni hayatının tadını çıkaramaz. Tek amacı, annesinin ölümüne neden olduğuna inandığı Massingale düküyle yüzleşmektir. Ta ki dükün güzeller güzeli torunu Leydi Elizabeth ile karşılaşıncaya kadar.

Leydi Elizabeth, dans edelim mi?
Genç kız, lordun ellerini sımsıkı tutuyordu, her an bir yere kaçmasından korkuyor gibiydi. Sonra bir anda kendine geldi ve ellerini geri çekti. Hayır, teşekkür ederim.
Genç adam kaşlarını kaldırdı. Hayır mı? Emin misiniz?
Leydi dudaklarını büktü ve gülümsedi. Kendinden emin bir sesle, Daha tanıştırılmadık bile. Dolayısıyla sizinle dans edemem, dedi.
Christian'a göre genç kadın gülümsemesine rağmen kendini geri çekiyor gibiydi. O da tebessüm ile karşılık vermeye devam etti. Karşılıklı düelloda gibiydiler.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944822794

ISBN : 9789944822794

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Sema Durmaz

vasat bir romandı. okunsa da olur okunmasada...

Juve Baby

güzel ama çok bişey beklemeyin, çok çabuk tanışıp aşık oldular gibime geldi, yani bi Judith bi Julie Garwood tadında değil ama kötü kesinlikle değil.. umarım yazarın diğer tarihi romanslarıda çevrilir Türkçe'ye..***..

burcu

bomboş bir kitabtı büyük hayal kırıklığı yaşadım dönem kitablarında judithin julienin julianın yerini kimse tutamaz

Hülyami

Tipik historical türünde bir eserdi..Aşk,romantizm ve tutku bu tür kitaplarda daha bir güzel anlatılıyor...Karen Hawkins'in ülkemizde yayınlanan ilk romanı ama yazar ülkesinde çok tutulan gözde yazarlardan..Bizim eserlerini zevkle okuğumuz Julia Garwood.j.Quin.Lisa KEYPAS gibi yazarlar kadar tanınıp seviliyor..Eminim ki tanıştığımız romanından daha iyi kitapları vardır.. Ne diyelim Epsilondan devamını bekliyoruz...

dilek

yazarın yayınlanan ilk kitabı okurken büyük bir keyif aldım . epsilona teşekkürler bizi böyle tarihi aşk romanları yazan yazarlarla tanıştırdığı için

elif

kitap gerçekten güzeldi:))