Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Aşkın Resmi  (Cep Boy)

Aşkın Resmi (Cep Boy)

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Mine Atafırat

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 448

Çıkış Tarihi : Ağustos 2010

22.50

Kitap Hakkında


Çok sevilen bir Nora Roberts
romanı daha cep boyuyla
Epsilon Yayınevi raflarında!

Seth Quinn beş yıllık ayrılıktan sonra, Avrupa'dan ünlü bir ressam olarak evine dönmüştür. Kendisini sevgiyle yetiştirmiş olan (hepsi Quinn ailesi tarafından evlat edinilmiş) üç ağabeyinin yaşadığı koya yerleşmek niyetindedir. Güzel ve özgür ruhlu çiçekçi Druscilla ile karşılaştığında, hayatın kendisine bir ödül verdiği duygusuna kapılan genç adam, sonunda çocukluğunun acıklı gölgesinden kurtulduğuna inanır ve yüreğini dolduran mutlulukla 'Aşkın Resmi'ni yapmaya karar verir. Ancak geçmişi ona şantaj yapmaya başlayacaktır...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823111

ISBN : 9789944823111

Boyutları : 105x170

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  





Yorumlar 


Nesibe Hüda

Bu kitap Nora Robertsin şaheserlerinden biridir benim gözümde. Baş karakterlerin muhteşemliğini bir kenara bıraktığımızda bile kitap bir numaraya oynar, zira o kadar güzel bir aile tablosu var ki insanın içi eriyor. Çatlak abiler,despot yengeler, haddini bilmez yaramaz yeğenler... kısacası bu kitapta aradığımı buldum.... Ve ilginçtir ki bu kitabı okurken hep içimden bir ses "bu kitap sanki bir seriye ait, sanki büyük abilerin hikayesi yazılmış gibi" diyordu. ve Nora Roberts'in resmi sitesine baktığımda ne göreyim, meğer ben bir medyummuşum :) yani Aşkın Resmi dört kitaptna oluşan bir serinin sonuncusuymuş, ve ben diğer kitapları o kadar çok merak ediyorum ki... Sevgili Epsilon sizlere yalvarıyorum (evet dizlerimin üzerinde) lütfen bu serinin diğer kitaplarını da çevirin, beni inglizce okumaya mahkum etmeyin, inglizce bilmeyen dostlarımızı da böyle güzel bir seriden mahrum etmeyin.

Ebru

Selam, Nora Roberts kitaplarının uzun süredir takipçisiyim ve ne zaman yeni bir kitabını yayınlasanız hemen alıp okuyorum. Ancak daha önce "Mutfaktakiler" (şu anda kalkmış durumda) bölümünde yayınlayacağınızı duyurduğunuz "Eve Dallas" kitabını hala raflarda göremiyor ve büyük bir sabırsızlıkla bu serinin diğer kitaplarını yayınlamanızı bekliyorum. Alakanıza şimdiden teşekkür ederim.

GÜNER

TAM BİR NORA ROBERTS HAYRANIYIM NE YAZARSA NE TÜRKÇEYE ÇEVRİLİRSE TAKİP EDİP OKUYORUM

zeliha kaplan

Neden Nora Roberts Eve dallas sersine devam etmiyorsunuz?bu seriyi o kadar çok özledim ki.bir seriye başlayıpda sonunu görememek çok kötü.lütfen epsilon bu seriyi bari tamamlayın.

ülgen

Diana gabaldon yabancı serisinin ilk iki kitabını okudum serinin geri kalan kitaplarınıda 4 gözle bekliyorum lütfen...

serpil uzunovalı

Nora roberts'ın türkiyede yayınlanan btn kitaplarını zevkle okudum ve yeni kitabını dört gözle bekliyorum acele edelim lütfen...

sedef

nolur diger kitaplarını da yayınlayın mukemmel bi yazar ve eve dallas serisine devam lütfen lütfen

hande

nerdeyse bir sene oldu hala nora roberts kitapları raflarda yok neden aşkın resmi adlı kitabı okudum ve çok beğendim ve bütün kitaplarını tavsiye ediyorum zevkle okuyacaksınız

lifeisbeatifull

nora roberts'ın Türkçeye çevrilmiş bütün kitaplarını okumuş bulunuyorum.Büttün kitapları çok etlileyici ve sürükleyici.Eve Dallas-Rourke aşkının devamını sabırsızlıkla bekliyorum.Lütfen artık Nora Roberts'ın yeni kitaplarınıda yayınlamaya başlayın.Daha önce yayınlanmış kitaplarının tekrarlarını değil. Aşkın resmi kitabı da çok güzel.Bir serinin devamı olduğunu biliyorum ama maalesef serinin diğer kitapları Türkçeye çevrilmemiş. İnşallah Epsilon yayınları bütün kitaplarını Türkçeye çevirirde beni ve diğer okurları daha fazla heyecanda bırakmaz

ESİN

Nora ROBERTS'in yeni kitaplarını dörtgözle bekmekteyim. LÜütfen artık daha fazla bekletmeyin. Dışarı çıkamadığım bu sıcak yaz günlerinde bize iyi gelecek en güzel şeydir okumak. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Gönül Aslan

Gerçekten içinde yaşayacagız bir romans ayrıca bir sanatçının eserini yaratırken ki ruh hali muhteşem. Nora Roberts sevenlere okumadılarsa Villa'yı tavsiye ediyorum.