Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Aşka Zaman Ver

Aşka Zaman Ver

Orijinal Adı : Time Enough for Love

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Suzanne Brockmann

Çevirmen : Anıl Ceren Altunkanat

Editör : Enis Köksaldı

Sayfa Sayısı : 216

Çıkış Tarihi : Mayıs 2011

16.50

Kitap Hakkında


Aklı başında bir kadın olan Maggie Winthrop, aşk hayatının bir bilimkurgu romanına dönüşeceğini asla düşünmemiştir. Fakat bir gün arka bahçesinde, donanma komandolarından eğitim görmüş Chuck Della Croce adında bir bilimadamı boy gösterir; çıplaktır ve inanması imkânsız bir açıklaması vardır: Teröristlerin Amerika'yı yakıp yıkmasını önlemek için, kendi icadı olan bir zaman makinesiyle gelecekten gelmiştir.
Maggie, üstü başı kir pas içindeki bu yakışıklı yabancıya yakınlık gösterir ama acaba ona güvenmesi doğru olacak mıdır?
Chuck'ın, üzerine aldığı misyonu tek başına tamamlaması mümkün değildir. Maggie'ye ihtiyacı vardır; ondan güzel bir kadının sahip olduğu tüm cazibeyi kullanarak, yedi yıl önceki genç halini bu trajediden sorumlu olan teknolojiyi yaratmaması için ikna etmesini ister.
Fakat Maggie aynı etkileyici adamın her iki haline de âşık olunca, hiçbir kadının karşı karşıya kalmak istemeyeceği yürek burkan bir tercih yapmak zorunda kalır: Ya tüm hayatı boyunca beklemiş olduğu bir aşkı terk edecek ya da Chuck'la kalıp onunla inşa etmeyi umduğu geleceğin yanıp kül olmasını izleyecektir.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824200

ISBN : Aşka Zaman Ver

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Sema Durmaz

konusu çok güzel bir kitap, fakat biraz kısa kalmış gibi. çarçabuk bitiyor ve tadı damağınızda kalıyor.

NESLİHAN

Merhaba; Konu güzel, olaylar hızlı, gereksiz irdelemeler yok. Kadın kahraman hem bugün yaşayan erkeğe (35 yaşında, genç, duygusal, içine kapanık, yıpranmamış), hemde gelecekten gelen (42 yaşında, çok acı çekmiş, sevdiklerini kaybetmiş, büyük bir aşkla seven, yıpranmış, hatalarından usanmış, güçlü kuvvetli) AYNI ADAMA aşık oluyor. İki arada bir derede kalmak diye buna denir. Siz olsanız ne yaparsınız. Peşindeki katillerden kaçarken sevdiği adamların arasında kalıyor. Okumaya devam. Sevgiyle kalın.