Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Aşk Ve Evlilik

Aşk Ve Evlilik

Kategori : Yaşam Rehberi

Yazar : Fahrunisa Boran

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 199

Çıkış Tarihi : Eylül 2003

11.75
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Evlilikte kadın ve erkeğin rolü geçmişten bugüne nasıl değişti? Günümüzde evliliklerin yapısı nasıl? Boşanmalar neden artıyor? Eşinizi tanıyor musunuz? Daha da önemlisi, kendinizi tanıyor musunuz? Yaşadığınız sorunları çözmek için neler yapıyorsunuz? Kıskanç mısınız? Aldatıldığınızı hissettiğinizde ne yapacağınızı kestirebiliyor musunuz? Size göre mutsuz bir evlilik sırf çocukların hatırı için sürdürülmeli mi?
Aşk ve Evlilik, bu soruların cevaplarını bulmanıza, kendinizi, flörtünüzü, eşinizi ya da eş adayınızı daha iyi tanımanıza, daha sağlıklı ikili ilişkiler yaşamanıza yardımcı olmayı amaçlıyor. Bilimsel çalışma ve araştırmaları esas alan, tüm dünyadan uzmanların görüşlerine yer veren Aşk ve Evlilik günümüz dünyasındaki evlilik kurumunu tüm yönleriyle inceliyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314763

ISBN : 975331476-0

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


GONCA ÖKE

Yazarımızı tebrik ederim Tüm evli çiftlerimiz ve evliliğe giden bütün ilişkilerde bir deneyim ve örnek olması açısından tüm kitap okurlarının okumasını tavsiye ederim

Idil Candar

Evliligin bir ehil kisi tarafindan ele alinmasi bilhassa egitici. Her cifte tavsiye ederim.