Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Aşk Sığınağı

Aşk Sığınağı

Orijinal Adı : Homeport

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Feride KURTULMUŞ

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 512

Çıkış Tarihi : Şubat 2001

Kitap Hakkında


Bir sanat enstitüsü ile bir sanat galerisini yönetmekte olan Jones ailesi sanat alanında çok saygın bir üne sahip olduğu halde, aile içindeki iletişimsizlik her birini donuk ve yalnız kişiler haline getirmiştir.
Bir konferans ertesi, buz gibi bir havada, kardeşiyle birlikte yaşadığı Maine'deki evine dönen Dr. Miranda Jones, içeri girmek üzereyken saldırıya uğrar. Yüzünü göremediği saldırgan, genç kızın boğazına bıçak dayayarak çantasını kapar, arabasının lastiklerini kestikten sonra kaçar. Bunu adi bir hırsızlık kabul eden Miranda yaşadığı dehşeti unutmaya çalışır.
Ailenin bir kısmı Maine'de bir kısmı Floransa'da yaşamaktadır. Uğradığı saldırıdan sonra annesi, konunun uzmanı olan Miranda'yı, Rönesans Dönemi'nde yapılmış olduğu tahmin edilen Kara Leydi isimli bronz heykeli bilimsel olarak tanımlamak üzere Floransa'ya çağırır. Genç kız bronzu inceler ve bunun gerçek bir Rönesans parçası olduğunu ilan eder. Ancak birkaç gün içinde yapılan ikinci bir inceleme heykelin sahte olduğunu gösterir. Bir uzman olarak hem kendi saygınlığını hem de sahip oldukları kurumun saygınlığını tehlikeye atmakla suçlanan Miranda, korkunç bir kaosun içine düşer. Hata yapmadığından emindir, ama derdini kimseye anlatamaz. Annesi söylediklerini dinlemek bile istemez; babası ise her zamanki gibi sadece enstitüyü düşünmektedir. Kardeşi Andrew'nun kendi sorunları vardır. Ona inanıp güvenen tek kişi, sanat eserleri hırsızı Ryan Boldari olur. İtalyan-İrlandalı kanı taşıyan Boldari; Miranda'ya inanmakla kalmaz, onu içinde saklandığı kabuktan çıkarmayı, aşk ve tutkuyla tanıştırmayı da başarır.
İki sevgili gerçeyi aydınlatmaya çabalarken, cinayetler işlenmeye başlar. Artık ikisinin hayatı da ciddi bir şekilde tehlike altındadır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753312479

ISBN : 975331247-4

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


kubilay yılmazer

Nora Roberts ın DOLUNAYDA AŞK kitabını okuyorum ilk 15 sayfası mükemmel gidiyor hala daha okuyorum çok sürükleyici aşk ile karışık macera kitapları sevenler okumalı bence.

FATMA

EvE Dallas serisinin 9. kitabı????

fatma

Eve Dallas ın 9. kitabı ne zaman çıkıyor????

yaren

NORA ROBERTS tek kelimeyle harika.Roman o kadar güzel anlatılmıştı ki sanki oradaydım da olayları kendim yaşadım.Ne aşkı çok vererek sıkmış ne de macerayı çok vererek bunaltmış.Her şey o kadar dengeliydi ki...Nora Roberts gerçekten tebrik edilmeyi hakediyor.

fatma

lütfen eve dallas serilerinin devamını da yayınlar mısınız?

Miray Sarıkaya

Bence bu eser Nora ROBERTS'ın diğer eserlerinden en güzeliydi. Soluksuz okunabilecek bir kitap. İnsan okumaktan vazgeçemiyor.Bence herkesin kitaplığında bulunması gereken hoş bir aşk ve macera hikayesi.Herkese tavsiye ederim.

Rabia ARVASİ

Nora ROBERTS' in okuduğum romanları içinde en güzeliydi espri ve romantik bileşime yazarın eşsiz gerilimide eklenincede harika olmuş elinizden düşüremeyeceksiniz...

pınar kurç

Bu kitabı okumaktan çok büyük bir zevk aldım ve çok severek okudum. Kahramanların olayların gerçek bir olayı insana sezdirmesi çok güzeldi. Yazarımıza onu çok başarılı bulduğumu ve onun kitaplarını severek okuduğumu belirtmek ister ve başarılarının devamın dilerim. Her kitabı inanın harikaydı.

Didem

Zekice ele alınmış bir konu ve yazarın akıcı yazımıyla elimden bırakamadan okuduğum bir kitap.

tugba akcay

Judıth McNaughtun cennet isimli kitabından sonra en begendiğim kitap.Lutfen bu yazarların çevirileri daha fazlalaşsın.aşk sığınağı ise gerçekten çok güzel.sınavlarım olmasına rağmen elimden düşüremedim.akşam aldım ertesi gün bitirdim.HARİKA!

Nalan Gürsoy

Nora Roberst'ın okuduğum Türkçeye çevrilmiş kitapları arasında en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Aşkı ve macerayı espri ile yoğrulmuş biçimde okumayı seven arkadaşların ellerinden bırakamayacakları bir kitap hepsini dolu dolu yaşıyorsunuz.

Nalan Gürsoy / Tekirdağ

Nora Roberst'ın okuduğum Türkçeye çevrilmiş kitapları arasında en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Aşkı ve macerayı espri ile yoğrulmuş biçimde okumayı seven arkadaşların ellerinden bırakamayacakları bir kitap hepsini dolu dolu yaşıyorsunuz.