Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Aşk Daima Kazanır

Aşk Daima Kazanır

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Sandra Brown

Çevirmen : Mine Atafırat

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 221

Çıkış Tarihi : Mart 2004

Kitap Hakkında


Kırk romanı New York Times'ın 'En Çok Satanlar' listesine girmiş olan Sandra Brown, dünyada ki en sevilen aşk romanı yazarlarındandır. Kitapları otuz dile çevrilmiş olan romancının 'Bana Çiçek Gönderme' adlı kitabı, okuyucularımız tarafından beğenerek okunmuştur.
Gözükara bir televizyon muhabiri olan Tiel McCoy, Meksika'ya tatil yapmaya giderken, her an faciaya dönüşebilecek bir olayın ortasına düşer. Telefon etmek için girdiği bir benzin istasyonu kafeteryasında, iki genç sevgili tarafından rehine alınır. Kız doğum yapmak üzere olduğu halde, acımasız bir iş adamı olarak bilinen babası, inatla gençlerin birlikteliğine karşı çıkmaktadır. Oysa iki sevgili ayrılmamak için ölümü bile göze almıştır. Kafeteryadaki diğer rehineler, kasiyer kız, karavanla 'balayı'na çıkmış yaşlı bir çift, İngilizce bilmeyen iki Meksikalı ve oralarda 'Doc' diye bilinen gizemli ve yakışıklı bir kovboydur. Durumu FBI el koyar ve bütün TV kanalları, bu olaydan haber çıkarmak için mücadeleye girişirler. Tiel McCoy bu çıkmazın içinden çıkana kadar pek çok çelişki yaşayacak; birçok kez kendini televizyonculukla insani değerler arasına sıkışmış hissedecek; aşkı ve tutkuyu yeniden keşfedecektir.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753315593

ISBN : 975331559-7

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Hüseyin Avni GÜMRÜKÇÜOĞLU

Bu kitabı sırf adı çok hoşuma gittiği için almıştım ama kitapta bir o kadar güzelmiş. İnsanların aşk için neler yapabileceklerini, nelere katlanabileceklerini gözler önüne serip aşk konusunda henüz 20 yaşını bile geçmemiş gençlerin birlikte olma tutkularındaki azim ve kararlılıklarından bahsediyor. Ayrıca beni etkileyen en önemli nokta bu gençler birbirleri için ölümü göze alıyor. ''Günümüzde böyle insanların sayısı bence az bu kitabı okuyup ibret alsınlar. Kitap gerçekten güzel ama sonlarında cinsel ögelere bence fazla ve gereksizce yer verilmiş. Hatta bunların kitabın baş rol oyuncuları olan gençlerle bir alakası yok. Neyse yinede çok güzel herkese tavsiye ediyorum. Okuyun belki aşk'a bakış açınız değişir. Bir şey daha: kitabın kapağı da çok güzel.

didem oz

Kitap ne kadar klostrofobik bir ortamda geçse de çok akıcı ve güzel. Umarım Sandra Brown ve Nora Roberts'ın çevirilerine daha çok yer verirsiniz.