Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Asil Kan

Asil Kan

Orijinal Adı : Blue Bloods

Kategori : Bestseller > Paranormal

Yazar : Melissa De La Cruz

Çevirmen : Aybars Akakıncı

Editör : Nihal KUŞHAN

Sayfa Sayısı : 272

Çıkış Tarihi : Nisan 2009

Kitap Hakkında


Epsilon Yayınevi'nin vampir romanlarına düşkün okuyucuları için Asil Kan bağımlısı olacağınız yeni bir dizi'nin ilk romanı.
Yaşam, herhangi birisinin şimdiye kadar fark ettiğinden daha kırılgandı. Bir dakika önce yaşarken bir dakika sonra ölü olabilirdin. Peki ya hiç ölmeyeceksen?
Doğum, yaşam ve ölüm. Her biri birer döngü ama bir de bu döngünün dışında yaşayanlar var; doğan, yaşayan ama hiç ölmeyenler!
İnsan yaşlandıkça ölümü bekler ve nasıl öleceğini de merak eder. Kanı kırmızı olan her insan, kalp krizi, şeker nöbeti, anevrizma gibi bir hastalık yüzünden, bir kaza sebebiyle ya da yatağında uyurken ölür. Bu kaçılmazdır. Peki diğerleri? Yani Vampirler! Yani asil kanlı insanlar! Damarlarında kırmızı yerine mavi kan akan eşsiz canlılar!
Schuyler, babasız büyümüş annesi komada olan silik bir kızdır. Büyükannesi ile kocaman bir evde yaşamaktadır ve başlangıçta kimseyle paylaşamadığı doğaüstü ilginç şeyler görmektedir.
En iyi arkadaşı Oliver ile gittiği bir eğlencede asillerle tanışırlar ve bir arkadaşlarının ölümüyle tüm sırlar yavaş yavaş açığa çıkar. O, hem bir asil yani Mavi Kanlı, hem de normal bir insandır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944821490

ISBN : 9944-821-49-0

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


aleyna

Alacakaranlık gayet güzeldi ama buda güzel şunu da söyliyim Alacakaranlık'ın yerini dünyadaki hiçbir kitap tutamaz.

simge

alacakaranlıktan sonra iyi gitti baygınlık gelmişti romantik erkek vampirden kurtulduk tebrikler :)

Yasemin

En başlarda sıkıcı gittiğini söylemeliyim, kim nedir, kim ne yapıyor durumu yaşıyorsunuz...ancak bu bölümü atladıktan sonra, olayların nereye gittiğini merak etmeye başlıyorsunuz, ilgi çekici bir kurgu.. 2.-3. serisinin siparişi geldi.. tahminimce keyif alacağım.

Sene

gül eğer kitap okumayı seviyorsan emin ol ki gerçekten okuduğun her kitap güzeldir ama sen gelişi güzel kitap okumayı sevenlerdense okuduğun kitabın altınaki anlamı görememiş ve o kitabı sevememişssindir xD

gül

kitabı okudum ama öyle çok etkileyici bi kitap deyil açıkcası moda dergisi tadında sürekli bi marka tanıtımı var kitapta anlatılanlar güzel ama etkileyici deyil ben kitap okumaya seven bi insanım kitap dedigin okurunu mutlu etmeli bu kitap tabir yerinde ise ÇOK AMA ÇOK SIKICI BENCE!!!!!!!!!

okuyucu

alacakaranlık serisinden sonra okuduğum en güzel kitap herşey çok farklı gizemli ve hayret verici bir biçmde gelişiyor sonunda hepsi bağlanıyor ve ağzınız açık kalıyor

Elif

Daha bitmedi ama yinede yapayım yorum =)ilk başlarda isimleri biraz karıştırsamda şimdilik güzel gidiyor..

inci

başta biraz sıkıcı gibi geliyordu ama daha sonra biraz ilerledikten sonra gerçekten garip bir şekilde içine çekiyor kitap ve gerçekten ilginç diyebilirim kitap yarım bitiği için ikincisi vardır diye tahmin ediyorum umarım devamı gelir =)