Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Asi

Asi

Orijinal Adı : Rebel

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Marie Lu

Çevirmen : Sefa Emre İlikli

Editör : Su Akaydın

Sayfa Sayısı : 360

Çıkış Tarihi : Ekim 2019

74.50
Efsane’ye saygı gösterin.
Deha’yı yüceltin.
Şampiyon’u övün.
Ancak hiçbir zaman
Asi’yi küçümsemeyin.

Kitap Hakkında


Eden Wing senelerce abisinin gölgesinde yaşamıştı. Ross City’deki üniversitenin en iyi öğrencisi ve mucidi olmasına rağmen, çoğu kişi onu Daniel Wing’in kardeşi olarak tanıyordu.

Daniel on yıl önce, Day ismiyle biliniyordu. Cumhuriyet’i kurtaran, devrime öncülük eden çocuktu. Ancak Day bir zamanlar olduğu kahraman değildi artık. Bugünlerde bütün dünyadan saklanıp geçmişini geride bırakmak istiyordu. Tek önemsediği, Eden’ı güvende tutmaktı. Hayatının aşkı June’u geride bırakmak zorunda kalsa bile…

Cumhuriyet’ten ayrıldıkları günden bu yana geçirdikleri değişimi kabul etmekte zorlanan iki kardeşin karşısına yeni bir tehlike çıkacak ve aralarını açacaktı. Eden çok geçmeden kendini Ross City’nin karanlık sokaklarında bulacak ve orada kendini öylesine kaybedecekti ki, zamanında bir milletin kahramanı olarak görülen abisi bile onu kurtaramayacaktı.

 

Asi, hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmayan güçlü bir yazarın kaleme aldığı muhteşem bir roman. Marie Lu yazdığı her kitapta okuru kendine âşık eden büyülü bir yazar. 

–Tahereh Mafi, Bana Dokunma serisinin çoksatan yazarı

 

Gizem, yardımlaşma ve sevgi temalarının işlendiği bu hikâye Efsane hayranlarını ve yeni okurları muhteşem bir dünyaya davet ediyor. Ayrıcalık ve denetim üzerine işlediği hikâyeyi kolayca günümüzdeki olaylarda da görebiliriz.

–Publishers Weekly

 

 

Marie Lu, Efsane ve Genç Elitler üçlemesinin çoksatan yazarıdır. Aynı zamanda Batman: Gecegezen ve Warcross serisini de kaleme almıştır. Güney California Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra bilgisayar oyunları sektörüne atılmış ve orada senarist olarak çalışmıştır. Artık tam zamanlı yazarlık yapan Lu, boş zamanlarını kitap okuyarak, oyun oynayarak ve trafiğe takılarak geçiriyor. Eşi, köpekleri ve oğluyla beraber Los Angeles, ABD’de yaşamaktadır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736273

ISBN : 978-605-173-627-3

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak - Şömiz

İlgili Kitaplar