Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Asi Periler

Asi Periler

Kategori : Gençlik Kulübü

Yazar : R.J. Anderson

Çevirmen : Gülce Erhan Baltaoğlu

Editör : Didem Bayındır Yenici

Sayfa Sayısı : 264

Çıkış Tarihi : Temmuz 2011

17.50

Kitap Hakkında


Periler hakkında bildiğiniz her şeyi unutun...
Onların sihir yapan, muzip yaratıklar olduğunu mu düşünüyorsunuz?
Meşe Ülkesi'nde değil...
Artık değil... 
Büyük Meşe Ağacı'nın derinlerinde, sihirle değil ama sırlarla dolu, ölmekte olan bir peri ülkesi yatar. Uzun zaman önce periler gizemli bir şekilde sihir yapma güçlerini yitirmişlerdir. Güçlerinden mahrum kaldıkları için hem bencilleşmiş hem de tutuklaşmışlardır. Artık yalnızca sayıları azalmamıştır; aynı zamanda hayatta kalmaları tehlike altındadır.
Sadece bir genç peri, Hançer, halkının sihir gücünün nereye gittiğini bulup onu geri almaya kararlı. Hemcinslerinin aksine Hançer sert ve bağımsız. Üstelik hiçbir şeyden korkmaz; kötü kargalardan, müsamahasız Kraliçe Peri'den veya yakınlarda yaşayan büyüleyici insanlardan hiç mi hiç korkmaz. Ne var ki Kraliçe Peri'ye karşı gelip Paul adında bir insanla arkadaş olunca Hançer'in araştırmaları düşündüğünden daha çok tehlikeye girer. Acaba yardım etmesi konusunda Hançer Paul'e güvenebilir mi, yoksa Hançer diğer perileri yok olmanın eşiğine çoktan getirmiş olabilir mi?
Yazarlığa yeni adım atan R. J. Anderson, bu kitabında sıra dışı bir fantastik dünya yaratmakla kalmıyor; aynı zamanda koca bir peri halkının kaderinin cesur ve asi bir periye bağlı olduğu şaşırtıcı bir dostluk ve macera öyküsü de anlatıyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824309

ISBN : 9789944824309

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


nurhilal özşahin

herkes bu kitabın çok güzel olduğunu söylüyor almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım?Gerçekten sürükleyici mi?

irem

bu kitap muhteşem keşke 2. side çıksa

zeynep

çok harika bir kitap bir solukta bitti herkese tavsiye ederim

pınar

bana göre bu kitap müthişş. umarım ikincisinide çıkarırlar eğer çıkarmassalar .ok üzülürüm kitaba bayıldım tabi bu benim kendi fikrim :) umarım 2 kinciside çıkar...

zeynep

muhteşemmmmmmmmmmmmmmmmmmmm inş 2.si çıkar