Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Arzunun Kıyısında

Arzunun Kıyısında

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Nicole Jordan

Çevirmen : Aslı Güçlü

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 376

Çıkış Tarihi : Mart 2011

42.50

Kitap Hakkında


Çapkınlıklarıyla nam salmış, zevk düşkünü Lord Wycliff ölümün soğuk nefesini üzerinde hissedince bir oğul özlemi çekmeye başlar ve evlenmeye karar verir. Cornwall kıyılarından birinde güzeller güzeli Brynn Caldwell ile karşılaşır ve onun cazibesine kapılıp aradığı gelini bulduğunu düşünür.
Brynn, ailesindeki kadınları yüzyıllardır etkisi altına alan lanetin varlığına inanmaktadır. Lanet yüzünden genç kadın gönlünü kimselere kaptırmak istemez zira sevdiği erkek bunun bedelini kendi hayatıyla ödeyecektir. İşte bu yüzden Lucian'la evlenmek zorunda kaldığında da kalbini ona vermeye cesaret edemez. Çekici karısıyla arasında irade savaşı veren Lucian ise gelininin kalbini kazanmaya çalışırken kendini bir anda tehlikenin ve ihanetin merkezinde bulur.
Bu kitabı son sayfasına varana dek elinizden bırakamayacaksınız. Romantic Times

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823883

ISBN : 9789944823883

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Juve Baby

hoş bi kitap fena değil, tabiki bi Judith bi Julie Garwood değil ama kötü de değil, okuyun pişman olmazsınız! ..***..

simge

elbette judıth ile kıyaslanamaz ancak bu kitapta çok iyiydi.En azından bu kitapta o an ordaymışım hissi verdi.benim için bu çok önemli hemde çok.Kahramanlarla beraber kitabın içnde yaşamak çok güzel.

biricik

kitabı okudum harikaydıııı

batma

Kesinlikle tavsiye edeceğim bir kitap..akıcı herşeyin dozunda yaşandığı bir kitap olmuşş..şimdi ilk kitabınıda bitirdim ve sırada 2.side var ..judith ve julıe garwood sevenler için bir alternatif..malum judith i beklemekten bir hal olduk...

sevgi

dört gözle bekliyorduk ama daha fazla çevirirseniz seviniriz harika bir yazar daha üç kitap oldu hepsi harikaydı ayrıca judith ve garwoodun tarihi romanlarını da artık lütfen özellikle judith çok bekledik julıa quının serinin diğer kitaplarını da bekliyoruz lütfen

safiye

çok mutlu olduk ama judith nerde

NESLİHAN

Merhaba; Kitabın siparişini verdim henüz okumadım eminim mükemmeldir, ama seri hakkında bilgi vermek istedim. "Notorious" Serisi. 1. Kitap: Ahlaksız Teklif (Teşekkürler Epsilon) 2. Kitap: Tutku Mevsimi (Teşekkürler Epsilon), 3. Kitap: Arzunun Kıyısında (Teşekkürler Epsilon). Benim gibi sizde serileri baştan itibaren eksiksiz okumak, olaylardan ve kişilerden kopmak istemiyorsanız serinin sıralamasına dikkate edersiniz. Epsilon sırası ile bastı sağolsun. Elleriniz dert görmesin. Sevgiyle kalın. Okumaya Devam.