Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Arzunun Efendisi

Arzunun Efendisi

Orijinal Adı : Master of Desire

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Kinley Macgregor

Çevirmen : Kübra Tekneci

Editör : Enis Köksaldı

Sayfa Sayısı : 368

Çıkış Tarihi : Nisan 2012

22.50

Kitap Hakkında


"İlgi çekici karakterler, rengârenk bir arka plan ve... romantik bir aşk hikâyesi... Gülecek, iç geçirecek ve büyük keyif alacaksınız."
Romantic Times

Bir Tutku Rüyasından Uyanış...

Güzeller güzeli Leydi Emily'nin hayallerini heyecanlı bir aşk ve mutlu bir evlilik süslemektedir. Savaştaki bir İngiliz lordunun en küçük kızı olan Emily, babasının şatosuna gelen gizemli bir yabancıdan çok etkilenir. Bu nefes kesici adamın Emily'nin hasretini çektiği beyaz atlı prens olma ihtimali var mıdır? Ravenswood Kontu Draven de Montague gerçekten de Emily için gelmiştir... ama bunun aşkla hiçbir ilgisi yoktur.

Düşmanın Şefkatli Kollarında...

Birbiriyle kavgalı olan iki soylu ailenin arasında barışı sağlamak adına kral, düşmanının kızını bir seneliğine alıkoymasını emretmiş olmasa, Draven'ın en büyük rakibinin evine adım atması söz konusu bile değildir. Ama kralın sözü kanundur ve Draven gidip düşmanının kızını teslim alır. Ancak en kötüsü, bu kızın, Draven'ın hiç kimsenin kendisini baştan çıkararak kalbine girmesine izin vermeyeceğine dair ettiği yemini bozmasına yol açabilecek kadar güzel bir varlık olmasıdır. Emily tutkusunun ateşiyle bu mağrur savaşçının savunmasını yakıp kül edebileceğinin farkındadır. Ancak Draven'ın tatlı dudakları ile cesur, tutkulu dokunuşlarının teslimiyeti, her ikisini de kavurup yok edecek kadar sıcak bir ateş yakarsa ne yapacaklardır?

"Tutku ve görkemin, şefkat ve mizah duygusunun mükemmel karışımı. Her sayfası ayrı bir keyifti! Kinley MacGregor artık 'mutlaka okunacaklar' listemin en tepesinde duruyor."
Teresa Medeiros

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944825214

ISBN : 9789944825214

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Juve Baby

güzel bi kitap, ben kadın kovalayınca çok hoşlanmıyorum nedense, hep erkek kovalamalı :P kitap genel anlamda iyi, ama bi şaheser değil, kitabın kapak resmini sevmesemde, yarı ciltli biçimde oluşu çok güzel olmuş.. yazarın diğer kitaplarınıda bekliyorum heycanla.. ama esas Lara Adrian'ı beklemek öldürüyo beni=(( ..***..

Serpil Kır

Kinley MacGregor__Arzunun Efendisi...Son zamanlarda okuduğum en en en güzel kitaplardan bir tanesiydi...Ama her güzel şey gibi bu da bitti...SeRpiL... Yer yer kahkahalarla güldüğüm ( bu kısım daha ağır basıyor) ve yer yer de Draven'e deli gibi üzüldüğüm,karmakarışık duygular bırakan bir kitap oldu...her karakteri ayrı sevdim...Şaka gibi :)) kral Henry'i bile sevdim :)) ama en en en çok da Dravenin kardeşi Simonu sevdim... Ben şimdiden onun kitabının hayalini kurmaktayım...Elbette tek duam,her kardeşin başına gelen akıbetin olmaması.. Hani hep yazarlar,"ilk kitapta kardeş espirili,cana yakın,hayat dolu olur ama ne zaman şahsına kitap yazılır,işte o zamanda acıların çocuğu moduna sokarlar küçük kardeşleri! işte temennim Simonunda bundan nasibini almaması". Draven ve Hugh'u kralın karşısına getiren birbirlerinin topraklarına yaptıkları sözde saldırıdır..ve ceza olarak Kral Henry,Hugh dan en sevdiği kırılgan ! kızını bir yıl boyunca Draven'nin koruması altına vermesi ve Dravenden de söz alarak şeref yemini etmesidir... Draven...Hayatı babasının diktatörlüğünde geçmiş,acı hissetmeyen gülmeyen taş kalpli bir savaşçı şövalyedir..Ravenswood Kontu Draven Montague dendimi akar sular durur..savaş meydanlarında gözünü kırpmadan adam öldürmesi ile ünlenmiştir..Aşk yada evlilik onun için söz konusu bile değildir... Henry'e şeref sözü verdiğinde tutmak onun için çok kolaydır...tabi bu söz Emiliy görmeden ve Emiliy'nin üstün evlenme çabalarına tanıklık etmeden önceydi :) Emiliy...Babasının gözünün nuru...şatoya hapsolmuş,ve asla babasının onu evlendirmeyeceğinden korkmaktadır..Dravenin koruması altına girdiğinde tek hedefi onu evlenmeye ikna etmektir...Ahh söylemeden geçemeyeceğim Emiliy okuduğum en açık sözlü leydiydi :) Vee olaylar zinciri mükemmel bir komedi,aşk,arzu,ihtiras ve Emiliynin Draveni ikna etme mücadelesi ile başlar... sonlanma şekli ve sonlanırken başlarına gelenleri okurken müthiş keyif alacaksınız.. Çok severek okudum..ve tarihi aşk hikayeleri sevenlerin asla kaçırmaması gereken bir kitap... Kesinlikle tavsiyemdir...

ZELİŞ

Yazarı uzun bir zamandır bekliyorduk sonunda kavuştuk fakat çeviri bende hayal kırıklığı yarattı. Bu yazar gerçekten çok değerli lütfen lütfen bundan sonraki kitapları daha özenli çevirilsin.Epsilonu her zaman takipteyiz.

nana

kitap tek kelimeyle süper, herkese tavsiye ederım pişman olmazsınız. kapak çeviri hepsi uyumlu :)

ışık

Kitabı büyük umutlarla aldım ve okurken hayal kırıklığına uğramadım. Eğlenceli ve akıcı bir kitap. Yalnız kapak tasarımı dönemi pek yansıtmıyordu. Özellikle Lady Emily. Epsilon biraz daha dikkatli olursa bizler de memnnun oluruz. Ama kitabın cildi gerçekten özenli.Teşekkürler Epsilon:)

ZELİŞ

Nihayet beklenen yazarın kitabına kavuştuk umarım bu yazarın kitaplarının arası çok uzun olmaz.