Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Arkadaş Kalalım

Arkadaş Kalalım

Orijinal Adı : The Friend Zone

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Abby Jimenez

Çevirmen : Vedia Akdeniz

Editör : Gizem Çiçek

Sayfa Sayısı : 392

Çıkış Tarihi : Mart 2022

64.50
“Goodreads Okur Ödülü Adayı”

Kıvrak zekânın, ince esprilerin ve duygusal yoğunluğun mükemmel bir birleşimi.

–Kirkus Reviews

En sevdiğiniz romantik komedi olmaya aday!

– Popsugar

Kitap Hakkında


Hayatında dramaya yer vermemekte kararlı olan Kristen, alaycılığı ve dobralığıyla tanınan bir kadındır. Çocuğu olmayacağı gerçeğini kabullenmeye çalışmaktadır ve hayatının bundan sonrasını baba olmak istemeyen bir erkekle geçirmeyi düşünmektedir. Ancak Kristen’ın tüm planları en yakın arkadaşı Sloan’un düğününü organize ederken Josh'la tanışmasıyla beklenmedik bir biçimde değişecektir.

 

Josh Kaliforniya’ya yeni taşınmış, altı kız kardeşi sayesinde kadınlar hakkında çok şey bilen, şefkatli ve esprili bir adamdır. Kristen'la tanıştıklarında aralarında inanılmaz bir çekim olur. Ne var ki Josh baba olmak istemektedir. Kristen ise kendisi hakkındaki gerçeği ondan saklayarak aralarında olanları arkadaşlığın güvenli bölgesinde tutmaya kararlıdır.

 

Hayatın zorlukları karşısında birbirlerine tutunup umut bulan Kristen ile Josh’un sıradışı hikâyesi kalplerinizde özel bir yer edinecek.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786254140600

ISBN : 978-625-414-060-0

Boyutları : 13,5x21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar