Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Arızalar

Arızalar

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Tom Rachman

Çevirmen : Emrullah Ataseven

Editör : Elif Dinçer

Sayfa Sayısı : 344

Çıkış Tarihi : Mart 2015

27.50
Metin o kadar iyi tasarlanmış ki bölümler tek başına bile mükemmel kısa öyküler olarak okunabiliyor.
Yaşamlar kitap ilerledikçe kesişiyor ve karakterlerin iş ve özel yaşamları arasına koydukları çizgi siliniyor.
Eğlenceli, dokunaklı ve nefes kesici…

Financial Times

Kitap Hakkında


Arızalar

 

Gazetenin esrarengiz bir milyoner tarafından kurulmasının üzerinden elli yıl geçmiş ve bu süreçte birçok şey değişmişti. Artık, yılların kiriyle lekelenmiş halılar ve eskimiş mobilyalarla dolu bu ofiste, çalışanların kişisel sorunları günlük manşetlerden çok daha önemli görünüyordu. 


Otoriter Yazı İşleri Müdürü Kathleen, aldatılmanın acısını yeni ilişkilere yelken açarak yenmeye çalışıyordu. Tembel vefat yazarı Arthur yaşadığı trajedi yüzünden bambaşka bir insan haline gelmenin eşiğindeydi.

 

Ve gölgelerin arasında, değerli köpeği Schopenhauer’ın, ailesinin mirası olan gazeteden çok daha fazla ilgiyi hak ettiğini düşünen yalnız, genç bir yayıncı vardı.


Kâğıdın yerini internet haberciliğinin aldığı bir çağda, çeşitli kişisel dertlerle boğuşan bir ekibin belirsiz geleceklerine doğru yaptıkları yolculuk, hem gazetenin zengin geçmişini, hem de kurucusunun gizli niyetlerini gözler önüne seriyor. 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786054820146

ISBN : 9786054820146

Boyutları : 13,5 x 21

Kapak Cinsi : 3. Hamur

İlgili Kitaplar