Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Aradığım Sensin

Aradığım Sensin

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Stephanie Laurens

Çevirmen : Kübra Tekneci

Editör : Enis Köksaldı

Sayfa Sayısı : 400

Çıkış Tarihi : Ağustos 2013

27.50
“Laurens ışıl ışıl yazıyor.”
Publishers Weekly

Kitap Hakkında


Bu kadın kesinlikle bir leydiydi. Yine de, bu durum Max’a daha önce hiç engel olmamıştı. Ve şimdi, daha dikkatle bakınca, kızın sandığı kadar genç olmadığını da fark edebiliyordu. Böylesi daha da iyiydi. Gözlerinin arka tarafında bir kez daha kendini gösteren acı, sesinin sert çıkmasına neden oldu. “Siz de kimsiniz?”
Caroline, bu sert soru karşısında duruşunu hiç bozmadan yanıtladı: “Adım Caroline Twinning. Ve eğer siz gerçekten Twyford Dükü’yseniz, korkarım sizin vesayetiniz altındayım.”
MaxRotherbridge buna inanamıyordu. TwyfordDüklüğü’yle birlikte –Londra’nın en şöhretli çapkını olmasına rağmen– muhteşem güzelliğe sahip dört kız kardeşin vesayetini de devralmıştı! Bunlara dayanılmaz bir güzelliğe sahip Caroline Twinning de dahildi. Twinning kardeşlerin en büyüğü olan Caroline, Max’ın bir kadında aradığı her şeye sahipti, ancak Max bile vesayeti altındaki bir kadını baştan çıkaramazdı… yoksa çıkarabilir miydi?

Laurens ışıl ışıl yazıyor.”
Publishers Weekly

“Kitabı elime almam için Laurens’ın adını kapakta görmem yetiyor.”
- New York Times çoksatan yazarı LindaHoward

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 978-9944-82-708-9

ISBN : 978-9944-82-708-9

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar