Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Anneler Mafyası /

Anneler Mafyası / "Bir Süper Anne Aranıyor!"

Orijinal Adı : Die Mutter Mafia

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Kerstin Gier

Çevirmen : Ali Melih ATAFIRAT

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 320

Çıkış Tarihi : Haziran 2009

18.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Constanze iki çocuğu ve harika kocasıyla mutlu bir evliliği olduğunu sanırken birden bu evliliğin sona ermesiyle yıkılır. Artık bir kasabada, kocasının ölen annesinin eski evinde, neredeyse beş parasız yaşamak zorundadır. Çocukların da dertleriyle hayat iyice zorlaşır.
Bütün kitapları uzun süre çok satanlar listesinde kalan Almanya'nın en iyi aşk romanı yazarı Kerstin Gier'in bu romanını bir solukta okuyacak ve kendinizden çok şey bulacaksınız!

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944821728

ISBN : 9944-821-72-8

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


mbuyuk

Bir yolculuk için yanıma aldığım kitap bir baktım bitivermiş...Havada kalan bir sonu olsa da bir saniye sıkılmadım...Keşke devamı olsa da okusam dediğim bir kitap oldu...Yazarın diğer kitapları sipariş listeme en kısa sürede eklenecek...

BüşRa

Almanya'nın Sophie Kinsellası olarak yazmışlar arkasına ama sonunu beğenmedim.Belki göreceli olabilir ama hiç birşey olmamaış gibide bitmemeliydi.Kitabı okurken 'aa ne olacak acaba' demeyeceksiniz!