Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Anlar İzler Tutkular

Anlar İzler Tutkular

Kategori : Türk Edebiyatı > Deneme

Yazar : İnci Aral

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 142

Çıkış Tarihi : Eylül 2003

Kitap Hakkında


İnci Aral'ın okumak, yazmak, severek ve yazarak varolmak üstüne düşüncelerini ve deneyimlerini yalın, akıcı bir anlatımla dile getirdiği, hayata dünyaya, edebiyata ve aşka bakışını yansıtan, bu kitap, belleğin seçtiği anlara, tutkularımıza ve akıp geçen yaşamın bizde kalan izlerine değinen bir anlatılar toplamı. Birkaçı daha önce yayımlanmış, birçoğu değişik söyleşi ve toplantılarla okurlara sunulmuş, bazıları ise bu kitap için özel olarak kalem alınmış duyarlı metinlerden oluşan bu yazılar, yazarla baş başa kalınmış sıcaklıkta bir sohbet ortamı yaratıyor ve zevkle okunuyor. İnci Aral, her zamanki içten ve alçak gönüllü söylemi ile aşkın değişik yanlarına eğildiği metinleri için de şunları söylüyor: "Aşk üzerine söylediklerim şimdiye kadar yazdıklarıma yansımış görüşler olsa da, ilk kez derli toplu, açık gözlemler halinde bu kitaba giriyorlar. Gene de herkes bilir ki, aşk üzerine ne söylenirse söylensin, kesinlikle bir şeyler eksik kalacaktır..."

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314794

ISBN : 975331479-5

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


şafak

bayan yazarlar arasında ondan başkasını tanımıyorum. kitapta aslında kendimi buldum diyebilirim. çünkü henüz çok genç olmama rağnem ben de otuz yaşına geldiğimde onun gibi olabilmek için sürekli okuyup yazmaya çalışıyorum. kitapta yaşamla, duygularla, ilişkilerle, bir yazarın iç dünyasıyla, sıkıntılarıyla ilgili öyle güzel şeyler var ki, kitabın yarısından çoğu kurşun kalem çizgileriyle dolu. onun gibi olmayı çok istiyorum ama bakalım hayat bana yardımcı olacakmı? sevgili inci aralı sımsıkı kucaklıyorum. sevgiler :-)

Mehmet Şahin

Üç tane şiir kitabından sonra roman yazma denemesine girdiğim an bu kitapla tanıştım adeta bana klavuzluk yaptı. Özellikle benim durumumda olan tüm edebiyat severlere tavsiye ediyorum. Ayrıca aşkın tarifini bilmeyenlerinde mutlaka okumasını diliyorum. Selamlar.