Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

ANILAR VE YANILSAMALAR

ANILAR VE YANILSAMALAR

Orijinal Adı : Memoirs and Misinformation

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Jim Carrey ve Dana Vachon

Çevirmen : Aslı Perker

Editör : Tuba Nur Bakaçhan

Sayfa Sayısı : 264

Çıkış Tarihi : Ekim 2021

58.50
Bu, Jim Carrey’le ilk tanışmanız olacak…

Kitap Hakkında


Kendisinin çok başarılı ve sevilen bir oyuncu olduğu, Hollywood’un parlak ışıklarından ziyadesiyle faydalandığı doğru. Ama belki de geçmişe sünger çekmenin zamanı gelmiştir artık. Hatta biraz şişmanlamasının da zamanı gelmiş olabilir, ne de olsa tüm o diyetlerden bıkmış durumda. Akla hayale sığmayacak yöntemlerle içindeki sıkıntı bulutundan kurtulmayı denese de bir türlü başaramaz. Ünlü bir aktör ve dinozor kafatası koleksiyoncusu olan dostu Nicolas Cage’in önerileri bile yaşadığı çöküşten kurtaramaz onu.

 

Fakat sonra Georgie ile tanışır; acımasız ustası ve hayatının aşkı. Hemen ardından da senarist Charlie Kaufman’ın yardımıyla sınırlarını epey zorlayacak bir rol teklifi alır. Belki de yıllardır beklediği rol bu olacak, sonunda Oscar heykelciğine kavuşacak ve böylece işler nihayet yoluna girecektir...

 

Ancak kâinatın Jim için başka planları vardır!

 

Jim Carrey ve romancı Dana Vachon tarafından kaleme alınan

Anılar ve Yanılsamalar, Carrey’yi kurgusal bir karaktere dönüştürüp ona sürrealist bir gerçeklik kazandıran, sıradışı bir anı/roman. Hollywood ünlüsü, ayrıcalık ve ilgi bağımlısı olmaktan kaçarken içinde kopan kıyametle tanışan Carrey’den son derece cesur ve eğlenceli bir yapıbozumu.
 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786254140211

ISBN : 978-625-414-021-1

Boyutları : 13,5x21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar