Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Amma Ciddi Çocuklar

Amma Ciddi Çocuklar

Orijinal Adı : Very Serious Children

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Roman

Yazar : Caroline Adderson

Çevirmen : Cengiz Eyüboğlu

Editör : Nihal KUŞHAN

Sayfa Sayısı : 142

Çıkış Tarihi : Şubat 2010

Kitap Hakkında


Anne ve babanızın birer palyaço olduğunu ve kasaba kasaba gezen bir sirkte doğduğunuzu hayal edin. Hayalleriniz kocaman kocamanken yaşadığınız karavanın küçücük olması size neler hissettirirdi?
Bu kitap, hedefleri büyük, hayalleri imkânsız gibi görünse bile hayal kurmaktan hiç vazgeçmeyen, anne ve babaları birer palyaço olsa da hayatı fazla ciddiye alan iki çocuğun hikâyesini anlatıyor.
Nicky H. H. Grant ve küçük erkek kardeşinin oldukça eğlenceli maceralarında yok yok. Onların hayatı diğer çocuklar gibi değil. Okula gitmek zorunda değiller, uzaktan eğitim görüyorlar; akşam yemeğinde patlamış mısır, çikolata ve şeker yiyorlar ve canları ne zaman isterse tek tekerlekli bisikletleri ile gezebiliyorlar. Ama gerçek bir arkadaşları olmadığı için de çok üzülüyorlar. Yalnız Nicky öyle akıllı bir çocuk ki her şeyi o keskin zekâsı ile çözmeyi başarıyor. Gelin, onun çilekli kaleminden okuyun bu güzel hikâyeyi.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944822466

ISBN : 9789944822466

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle