Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Amazon Hissedarlarına Mektuplar

Amazon Hissedarlarına Mektuplar

Orijinal Adı : The Bezos Letters

Kategori : Dünya Edebiyatı > İş ve Yaşam

Yazar : Steve Anderson&Karen Anderson

Çevirmen : Yeşim Öksüzoğlu

Editör : Selcan Karabulut Tat

Sayfa Sayısı : 256

Çıkış Tarihi : Ekim 2021

44.50
Dünyanın en büyük şirketlerinden

biri olan Amazon’un başarı sırlarını

öğrenmek ister misiniz?

Kitap Hakkında


En önemli adım risk almak… Ancak bunu kendi yararınıza nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, "risk almak" maliyetli (hatta felaket) olabilir.

 

Amazon CEO'su Jeff Bezos'un hissedarlara yazdığı; neden, ne zaman, nasıl risk aldığını ve başarıya ulaşma yollarını anlattığı yıllık inceleme mektuplarının analizi olan bu kitapta Amazon'da büyümenin kapısını açan anahtarın ne olduğunu öğreneceksiniz. Bezos’un son yirmi yıldır, her yıl yazdığı "Hissedar Mektupları" her işletme sahibine bir yol haritası olabilir. Bu mektuplar sayesinde onun gördüklerini görecek, düşündüklerini düşüneceksiniz ve sonra bunları daha önce aklınıza getirmediğiniz şekillerde kendi işinize uygulayacaksınız.

 

Yıllardır iş ve teknoloji dünyasındaki eğilimleri araştıran Steve Anderson, Jeff Bezos: Amazon Hissedarlarına Mektuplar’da Bezos’un Amazon hissedarlarına yazdığı mektupları derinlemesine inceliyor ve 14 Büyüme Prensibi'ni analiz ediyor. Eşzamanlı olarak kolaylıkla kavranacak ve neredeyse her iş alanına veya kuruluşa uyarlanabilecek bir dile çeviriyor.

 

Bu kitapta anlatılan Anderson’ın 14 Büyüme Prensibi’ni işinize uyguladığınızda, işinizi Amazon gibi büyütmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.
 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786254140198

ISBN : 978-625-414-019-8

Boyutları : 13,5x21 cm

Kapak Cinsi : Amerikan Kapak

İlgili Kitaplar