Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

ALITA: Savaş Meleği - Demir Kent

ALITA: Savaş Meleği - Demir Kent

Orijinal Adı : ALITA: Battle Angel - Iron City

Kategori : Dünya Edebiyatı > Sağlık

Yazar : Pat Cadigan

Çevirmen : Seda Çıngay Mellor

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 328

Çıkış Tarihi : Şubat 2019

54.50
Pat Cadigan
Bilimkurgu, fantezi ve korku yazarı olan Pat Cadigan, üç kez Locus Ödülü, iki kez Arthur C. Clarke Ödülü ve bir kez de Hugo Ödülü kazandı. Lost in Space’i romanlaştırıp devamını kaleme aldı, Alacakaranlık Kuşağı’nın iki bölümünü ve Ölüm Hattı filmini romanlaştırdı ve Jason X’i romanlaştırıp devamını yazdı. Alita: Savaş Meleği - Demir Kent'in yazarı olmasının yanı sıra Pat, resmi film romanının da yazarıdır.

Kitap Hakkında


OLAY YARATAN BİLİMKURGU FİLMİ 
ALITA: SAVAŞ MELEĞİ’ NİN ÖN HİKÂYESİ.

Büyük Savaş çok uzun zaman önce yaşandı. Savaşın sebepleri zamanla unutulup gitti. Harap olmuş Dünya yüzeyinde, uçan gökyüzü kentinde yaşayanların atılan çöplerinin arasında bir metropol yükseldi. Demir Kent'e hoş geldiniz.

Siborgları tamir etmekte uzman Ido adında yalnız bir doktor, Demir Kent sakinlerine yardım etmek için elinden geleni yapar. Ama Ido’nun ikinci bir hayatı daha vardır, kırılan kalbinin parçalarından doğan başka bir kişilik.

Suç dolu bir yaşamdan kurtulmayı başarmış Hugo adında genç bir adam, gözünü son bir vurguna diker: Kendi geçmişinden sırları çözecek bir nesneye.

Ve şehrin en güçlü işinsanı Vector, Demir Kent'in geleceğini sonsuza dek değiştirecek yepyeni bir teknolojiye odaklanır…

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051735412

ISBN : 978-605-173-541-2

Boyutları : 13,5x21

Kapak Cinsi : Karton Kapak