Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Alev Alev

Alev Alev

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Jayne Ann Krentz

Çevirmen : Çağdaş Günerbüyük

Sayfa Sayısı : 340

Çıkış Tarihi : Aralık 2008

Kitap Hakkında


Elliden fazla kitabı New York Times listelerinde yer alan yazar Jayne Ann Krentz'in sarsıcı romanı Alev Alev Epsilon Yayınevi'nde!
İnsanların tüylerini ürpertecek bir yeteneğe sahip olmak, kendinize olan güveninizi sarsabilir. Alev Alev'in kahramanı Raine de bunu itiraf etme hatasına düştüğünde başına geleceklerden habersizdir. Çekici ve bağımsız bir kadın olmasına rağmen yetenekleri yüzünden sıkıntılı bir hayat yaşamış olan halasının öğüdünü dinlemeyen Raine, Detektif Zack'le tanışana dek paranormal olmaktan pek memnun değildir. Ama kendisini beklemediği bir ruhsal, duygusal ve fiziksel bir çekimin içinde bulunca yeteneklerini kullanmaktan memnun olmaya başlar.
Seviştiklerinde birbirine karışan enerji hatları, paranormal alanda, birinin tek başına yapabileceğin-den çok daha fazla genişliyor ve derinleşiyordu. Raine bunun nasıl olduğunu anlayamıyordu, ama yalnızca onunla seviştiğinde bütün duyularının çok daha geniş bir yelpazede kullanılabilir hale geldiğini biliyordu. Bu etki sevişmelerine büyüleyici bir boyut katıyordu.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944821162

ISBN : 9944-821-16-2

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


kitapkurdu

arcane society serisinin 3. kitabı. epsilon niye seriye 3.kitaptan başlamak istemiş bilmiyorum ama harika bir seri harika bir kitap. Okumayanlara şiddetle tavsiye edilir. Epsilon lütfen lütfen lütfen serinin diğer kitaplarını da en acilinden istiyoruz

fatma

harika bir yazar ama diğer kitaplarını göremedik malesef

alkmaRiri

kitabı okudum tam bir harika ya çok güzel bir kitap

Elvan Tekin

Bu kitabı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine okudum. Tek kelimeyle süperdi. Bir gecede bitirdim.Harikaydı.Herkese tavsiye ederim. Kitap ismi gibi alev alev gerçekten...

yeşim komi

yazarın sadece amanda quick adı altında yazdığı romanlarını okudum(kiralık nişanlı,ay ışığında aşk) ama yorumlarda gerçek adının Jayne Ann Krentz (başka bi adı olduğunu bilmiyodum) olduğunu öğrenince diğer romanlarını severek okuduğum için kısa sürede bu kitabınıda almak istiyorum.gerçek adını yazan yorumcumuza ve epsilona teşekkürler :):):)

Eda Karabiber

Gzl bi kitap ama Nora Roberts kadar sürüklemiyor..

glsh gvn

Yazar çok farklı bir konuyu çok değişik bir şekilde işlermiş.. Mistik güçleri olan iki insan ve kesişen yollarının sonucu yaşanılan romantik çarpışma=) Farklı isimlerle birçok kitap yayınlayan yazarın kesinlikle çok etkileyici ve mizah dolu bir üslubu var... Okunmaya değer bir kitap.. Başka kitaplarını da bekliyoruz.. ve tabiki teşekkürler Epsilon=)

dulce

Ya Epsilon sen süpersin.Jayne Ann Krentz, Amanda Quick'in gerçek adıdır.Amanda Quick adıyla çıkardığı kitapları Artemis yayınevi çıkarıyor.Jayne Ann Krentz adıyla yazdığı kitapların çıkması için çıldırıyordum.Acaba yayımlanırmı diye merak ederken cevabı Epsilon verdi.Gerçekten çok teşekkür ederim.Yayımlanmasını istediğim bir çok yazar Epsilon tarfından basıldı.Deli gibi kitap tanıtımlarına bakıyorum acaba yeni ne çıkmış yada sevdiğim hangi yazarın yeni kitabı çıkmış diye.Epsilon fanatikleri bu kitabı okuyun.Tabiki Amanda Quick adıyla yazdıklarınıda okuyun beğeneceksiniz.Sırada ne var biz bekliyoruzda....