Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Aklımızı Yitirdiğimiz Gün

Aklımızı Yitirdiğimiz Gün

Orijinal Adı : El día que se perdió la cordura

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Javier Castillo

Çevirmen : Nilüfer Demirbaş

Editör : Ahmet Özgün Tatar - İrem Genç

Sayfa Sayısı : 320

Çıkış Tarihi : Şubat 2021

54.50
“Kader bazen kendini göstermek için bizi sınar.”

Kitap Hakkında


24 Aralık, Boston şehir merkezi. Bir kadının gövdesinden ayrılmış başını elinde taşıyan çırılçıplak bir adam. Ve gölgelerin arasından gün ışığına çıkan kanlar içindeki silueti...

 

Bu korkunç sahnenin başrolündeki şüpheli, psikolojik analiz için psikiyatri kliniğine nakledilir. Analizi yapacak olan FBI ajanı Stella Hyden ile kliniğin müdürü Doktor Jenkis, hayatları boyunca bu anı beklediklerinden habersizlerdir. Akli dengesinin yerinde olmadığı düşünülen şüpheli onların aklını sınayacak ve yalan söylediğini düşünenleri gerçeklerle bir bir yüzleştirecektir. Ajan Hyden ve Doktor Jenkins, kendilerini, hayatlarını tehlikeye atacak ve akıl sağlıklarını uçurumun kıyısına taşıyacak bir soruşturmanın ortasında bulurlar. Kader onları seçmiştir ve gösteri vakti gelmiştir!

 

Javier Castillo, polisiye-gerilim türünün dört duvarını yerle bir ettiği Aklımızı Yitirdiğimiz Gün ile sizi sınırlarınızı aşmaya zorluyor.

 

“Müthiş bir tempo, kalp çarpıntısı yapıyor... Saf adrenalin!”                                                            El Mundo

 

“Titizlikle yazılmış çılgın bir polisiye-gerilim.”

Eldiario.es

 

“Şoka uğratan bir görüntüyle açılan bu etkileyici ve hızlı

tempolu polisiye-gerilimle Javier Castillo turnayı gözünden vuruyor.”

Diario Sur

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051738352

ISBN : 978-605-173-835-2

Boyutları : 13,5 x 21

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar