Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Akıl Esnetme

Akıl Esnetme

Kategori : Kişisel Gelişim

Yazar : Naci Halıcı, Gülru Halıcı

Editör : Fırat Yenici

Sayfa Sayısı : 284

Çıkış Tarihi : Haziran 2013

17.50

Kitap Hakkında


Bende bir yumurta var, sende bir yumurta var. Eğer sen bana bir yumurta verirsen, ben sana bir yumurta verirsem; yine sende bir yumurta, bende bir yumurta olur. Şayet sende bir bilgi var, bende bir bilgi varsa; ben sana bir bilgi verirsem, sen bana bir bilgi verirsen sende iki bilgi,
bende de iki bilgi olur.Konfüçyüs Bu kitap bu anlayıştan doğdu. Bilginin saklanmasını değil, paylaşılmasını istedik. Merak ettikçe öğrenir, öğrendikçe gelişiriz. Yapan öğrenir, öğrenenin beyni gelişir. Bir insanın kalitesi inandıklarıyla değil, aklını kullanma becerisi ile ölçülür. Sahip olmamız gereken en önemli beceri, inanmak değil, aklımızı geliştirmek olmalıdır.Bu kitapta size aklınızı esnetmeniz için bir bulmaca-oyunlar demeti sunuyoruz. Bunların bir kısmını biz hazırladık, bir kısmını ise taradığımız yabancı kaynaklardan değişiklikler ve uyarlamalar yaparak seçtik. İnsanın kendini geliştirmesini, bilginin paylaşılmasını ilke olarak benimsediğimiz kadar emeğe saygıya da değer verdiğimizden bunu belirtme gereği duyduk.
Naci Halıcı Gülru Halıcı

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944826761

ISBN : 9789944826761

Boyutları : 115x50

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle