Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Affedilmeyen

Affedilmeyen

Orijinal Adı : The Unforgiven

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Lauren Kate

Çevirmen : Kübra Tekneci

Editör : Mert Doğruer

Sayfa Sayısı : 304

Çıkış Tarihi : Ocak 2020

34.90
ULUSLARARASI ÇOKSATAN DÜŞÜŞ SERİSİ, UZUN ZAMANDIR BEKLENEN İTİRAFLARIN ÖYKÜSÜYLE DOLUDİZGİN SÜRÜYOR.

Kitap Hakkında


“Tam bir lise aşkı romanı... Ezeli düşmanlık da var, mezuniyet balosu da, üstüne bir de müzik grupları yarışıyor... Serinin takipçilerini hayran bırakırken yeni okurları da cezbedecek.”

-Booklist

 

 

Lise cehennem olabilir.


Cam, lanetlenmenin nasıl bir şey olduğunu iyi biliyor. O, Cehennem’de hiçbir meleğin kalmaması gerektiği kadar uzun kaldı. En yeni Cehennem’i de Lilith’in, yani sevmekten hiç vazgeçemediği kızın cezasını çektiği lise.


Lucifer’la iddiaya giren Cam, onun için önemli olan tek kıza kendisini on beş günde tekrar sevdirmek zorunda. Başarırsa, Lilith tekrar dünyaya kabul edilecek ve Cam’le ikisi hayatlarını birlikte geçirebilecek. Ama başaramazsa… Cehennem’de Cam’e ayrılmış çok özel bir yer var.

TİK-TAK.

YARALI KALBİNİ NİHAYET AÇAN KARANLIK MELEK CAM, CEHENNEMDEN GÖKLERE KANATLANABİLECEK Mİ?

 

LAUREN KATE

Lauren Kate, Dallas’ta büyüdü, Atlanta’da okudu ve New York’ta yazmaya başladı. The Betrayal of Natalie Hargrove kitabının yazarıdır. Halen Los Angeles’ta yaşamaktadır. AFFEDİLMEYEN New York Times’ın çoksatanlar listesine giren ve büyük bir hayran kitlesi edinen DÜŞÜŞ serisinin üçüncü kitabıdır.

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736662

ISBN : 978-605-173-666-2

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar