Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Adın Bende Saklı

Adın Bende Saklı

Orijinal Adı : The Secrets Of A Proper Lady

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Victoria Alexander

Çevirmen : Eda Özgener

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 359

Çıkış Tarihi : Nisan 2011

22.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


NEW YORK TIMES ÇOK SATANLAR YAZARI VICTORIA ALEXANDER'IN OKURLARIMIZ TARAFINDAN BEĞENİ KAZANAN SERİSİ MERAKLA BEKLENEN ÜÇÜNCÜ ROMANLA DEVAM EDİYOR...
SIRLARINI SONSUZA DEK SAKLAYABİLİRLERDİ...
TUTKULARINA KARŞI KOYMAKTA ZORLANMASALARDI...
Leydi Cordelia Bannister, babasının baskısına rağmen kendi seçtiği erkekle evlenmek istemektedir. Bu yüzden refakatçisi Sarah gibi davranarak evleneceği adamın kâtibinden bilgi almaya karar verir. Fakat genç kadın gerçeği bilmemektedir: Cazibesinden etkilendiği erkek aslında babasının evlenmesini istediği kişi Daniel Sinclair'in ta kendisidir.
Daniel, Londra'nın gözde bekârlarından üçüyle girdiği bahsi kazanmak üzeredir. Arkadaşlarından ikisi evlenmişken, Daniel istediği kadını ayartma özgürlüğüne hâlâ sahip olduğu için halinden hoşnuttur. Leydi Cordelia ile evlenmeye zorlandığında ise onurunu korumak adına bu evlilikten kaçış yolları aramaya koyulur ve kendini başka biri gibi gösterir.
Zaman geçtikçe birbirlerine karşı koyamayan Daniel ve Cordelia, gerçek kimliklerini gizlemeleri yüzünden bir seçim yapmak zorunda kalacaklardır.
Şaşırtıcı ve tam anlamıyla mükemmel.
Stephanie Laurens

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823982

ISBN : 9789944823982

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Sema Durmaz

seri halde okursanız daha iyi tad alabilirsiniz. serinin en hoş kitabı buydu.

Juve Baby

hoş bi hikaye, bigünde bitirdim, özellikle çiftimizin diyalogları gayet eğlenceli ve komikti! yalnız kapaktaki kızın fransız manikürlü takma tırnaklarına bittim, bi dönem kitabına pek uygun bi kapak olmuş !! :D ..***..