Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Adam Ve Çocuk

Adam Ve Çocuk

Orijinal Adı : Man and Boy

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Tony Parsons

Çevirmen : Meltem Erkmen

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 336

Çıkış Tarihi : Aralık 2000

Kitap Hakkında


Harry Silver her şeye sahiptir; güzel bir karısı, hakika bir oğlu, medyada iyi bir işi vardır. Ancak bir gecelik bir ilişki her şeyi mahveder. Karısı onu terk eder. iyi elinde alınır. harry'yi, hayatın ve gerçek sevginin anlamını öğrenmeye başlayacağı günler beklenmektedir; "otuz yaş bunalımından" çok daha önemli sorunlarla yüz yüzedir artık. Karısını deliler gibi özlemektedir. O güne kadar sıradan bir baba-oğul ilişkisi yaşadığı oğlu hakkında çok daha fazla şey öğrenmesi gerekmektedir. Gerçek bir baba olmayı öğrenmenin zamanı gelmiştir.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753312653

ISBN : 97553312652

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


SUNA ÇAPRAZ-KESKİN

Bir kez şeytana uymanın (eşini birkez aldatmanın) insanın yaşamını nasıl altüst ettiğini, pişmanlık ve özürün yetmediği, hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağını göstermesi açısından güzel bir kitap. Özellikle erkekler okumalı ve bir gecelik kaçamak yapmadan önce belki bir kez daha düşünmeli. Öte yandan bir babanın çocuğuna bakabilmek için gösterdiği çaba, sevgi ve fedakarlık ise olağan üstü. Bence birçok kişi bir babanın bu kadar duyarlı ve fedakar olabileceğini düşünmediğinden, olayı babaların cephesinden anlattığı için de ilginç bir kitap. Hepinize öneririm.