Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Adalet Adına

Adalet Adına

Orijinal Adı : Interest of Justice

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Nancy Taylor Rosenberg

Çevirmen : Melis UĞUR

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 400

Çıkış Tarihi : Temmuz 1999

14.25
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


New York Times'ın "Bestseller" listesinde uzun süre birinci sırada yer alma başarısı gösterdi.
*
"Yargıç Lara Sanderson, hiç ummadığı bir anda, çok önem verdiği mesleğini ikinci plana iterek, kız kardeşinin katilinin peşine düşmek zorunda kalır. Korkunç cinayet Lara'yı, örselenmiş, mutsuz ve zor bir çocuk olan yeğeninin sorumluluğunu üstlenmek durumunda bırakmıştır. Diğer yandan Lara'nın kendi hayatı da tehlikeye girmiştir.
Katili bulmaya çalışırken, bir yandan adalet sistemini sorgulayan Lara, diğer yandan kendi içinde de bir yolculuğa çıkacak, aşkı bulup değer yargılarını değiştirecektir."
*
"Nanc Taylor Rosenberg, gerilimi ustaca anlatan bir yazar."
New York Times Book Rewiew

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753311830

ISBN : 975-331-183-4

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


htjgjt7yıughj fghjfgj

Bu kitap tam benlikti. Ama renkler ve zevkler tartışılmaz. Ama gerilim ve polisiye seviyorsanız ne duruyorsunuz doğru kitapçıya

dilara mutlu

güzel bir kitap

KORAY / bursa

Ben kitap okumaya yeni başlayan bir insanım. Geç kaldığımın farkındayım; ama bu kitap bana kitap sevgisini aşıladı. Bence çok sürükleyici bir roman. Elinizdeki her işi bırakmanıza neden olacak kadar ilginç. Okumanızı tavsiye ederim!

Safiyane / Balıkesir

Açıkça söylemem gerekirse hukukçu olmam nedeniyle yargı içerikli bir roman beklentisi ile kitabı satın aldım. Nitekim beklediğim hukuk örgüsünü buldum ve hiç beklemediğim bir duygusal işleyişle de karşılaştım. Büyük bir zevkle okudum. Son sayfasına kadar sürükleyici. Tavsiye ederim.

Reyhan Özkan / İstanbul

Aşk romanlarından bıkmış, usanmış olanlar ve polisiyeye merak saranlar için iyi bir seçim. Oldukça sürükleyici..! Sürekli katilin kim olabileceğini düşünüp durdum ve sonunda tahmin etiğim kişinin olmadığına oldukça şaşırdım. Ayrıca bir tutam aşk ve duygu karışımı romana ayrı bir tat veriyor. Okumanızı tavsiye ederim. Bu arada yazarın diğer kitaplarının Türkçeye çevirilmesini dört gözle bekliyorum.