Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Ada: İkinci El Umutlar

Ada: İkinci El Umutlar

Kategori : Türk Edebiyatı > Roman

Yazar : Figen Şahin

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 208

Çıkış Tarihi : Ocak 2020

34.50
Figen Şahin duygulardan oluşan bir kördüğümün her ilmeğini ustalıkla çözerken hem hüznün hem de sevincin tarifini okura yeniden yapıyor ve İkinci El Umutlar serisine son noktayı koyuyor.

Kitap Hakkında


Hayat uzun ve engellerle dolu bir yoldur; kimileri tökezleyerek kimileri ise zahmetsizce yürüyerek ilerler. Sahaf raflarında saklı kalmış yaşamların sırrını çözmeye ömrünü adayan Ada, sonunda kendi hayatının en büyük gizeminin peşine düşüyor. Geçmişin getirecekleriyle yüzleşmeye hazırlanırken kaybetmenin ve gerçek sevginin anlamını öğrenmek zorunda kalıyor.

 

“İşte aşk ağlatır demiştik ya, bu o kısım.

 

Ada yıllanmış sözün özünü yaşayacaktı elbet. Âşıktı. Hem de deliler gibi. Hüngür hüngür ağlıyordu zavallıcık. Delikanlı, bu kolu kanadı kırık kuşu iyi edeceğine inanıyordu. Barış, Ada ile iyileşen hasta, onu iyi edebilecek ilacın ta kendisiydi. Oysa Ada’nın tek bir merhemi, tek bir şifası vardı artık. O da kaçmak. Herkesten, her şeyden.

Kendinden bile…”

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736891

ISBN : 978-605-173-689-1

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar