Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

10X Kuralı Başarı ve Fiyasko Arasındaki Tek Fark

10X Kuralı Başarı ve Fiyasko Arasındaki Tek Fark

Orijinal Adı : The 10X Rule: The Only Difference Between Success and Failure

Kategori : Dünya Edebiyatı > Kişisel Gelişim

Yazar : Grant Cardone

Çevirmen : Özgür Umut Hoşafçı

Editör : Merve Çay

Sayfa Sayısı : 256

Çıkış Tarihi : Şubat 2021

44.50
“Başarılı ve başarısız insanlar arasındaki en büyük farklardan biri, ilkinin çözmek için sorun aramasıyken, ikincinin bunlardan kaçınmak için her türlü çabayı göstermesidir.”

Kitap Hakkında


Şimdiye dek doğru olduğunu düşündüğünüz her şeyi unutun! 10X Kuralı başarılı olmak için neler gerektiğini basitleştirerek açıklıyor. Aşağıdaki sorulara ve daha nicelerine cevap bu kitapta!

 

• Hedeflerinizi nasıl koymanız gerekir?

• İmkânsız görünen hedeflerinize nasıl ulaşabilirsiniz?

• Hayatınızın her alanında nasıl tatmin olursunuz?

• Korkuyu gerilemek değil, ilerlemek için nasıl kullanabilirsiniz?

• Başarılı insanlar işlerini nasıl büyütüyor?

• Sektörünüze nasıl hükmedersiniz?

 

Kim normal ya da sıradan olmak ister ki? 10X Kuralı başarılı insanların sahip olduğu düşünce yapısına sizin de ulaşmanızı sağlayacak olan bir rehber kitap. Bu kitapta anlatılanları uygulamak için özel bir eğitime, yeteneğe ya da şansa ihtiyacınız yok. Sadece başarıya karşı bakış açınızı değiştirmeniz gerek.

 

Bu kitap tam da bu noktada devreye giriyor ve kendinize güveninizi nasıl artıracağınızı, büyük başarılar için gereken aksiyonları nasıl almanız gerektiğini ve bu disiplini hayatınızın her alanında nasıl uygulayabileceğinizi anlatıyor.

 

“Grant Cardone kitabıyla tam on ikiden vuruyor, insanların başarıya ulaşmalarının arkasında yatan gerçek nedeni anlatıyor.”

Brian Tracy, Yazar

 

Grant Cardone 10X Kuralı’nda başarıya ulaşmak için geçmişinizin, genetik yapınızın ya da kişisel bağlantılarınızın hiç de önem taşımadığını gösteriyor.”

Gary Stern, Gazeteci

 

“Bu kitaba bayıldım. 10X Kuralı sonuna kadar haklı! Pek çok insanın görmezden geldiği ve sonra ‘Niye başarısız oldum?’ diye sorduğu o büyük problemi ele alıyor: Emek!”

Larry Winget, New York Times çoksatan yazarı

 

“Grant Cardone insanlara, arzuladıkları başarıya ulaşabilmeleri için ne yapmaları gerektiğini gösteriyor! Bu kitap, okurları derinden sarsacak!”

Barry Poznick, Prodüktör

 

“Eğer hayatınızda hedef koymak sizin için pek de önemli değilse 10X Kuralı’nı okuyarak vakit kaybetmeyin. Eğer okuyacaksanız bilin ki Grant’ın kitabı bu konuda yeni bir mihenk taşı. Bir arkadaşınıza ya da meslektaşınıza hediye edin ve onların da hayatları değişsin.”

Bill Jenkins, Kawasaki Motor Amerika Ulusal Satış Müdürü

 

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051738529

ISBN : 978-605-173-852-9

Boyutları : 13,5 x 21

Kapak Cinsi : Karton Kapak