Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

En Çok Beni Sev

En Çok Beni Sev

Orijinal Adı : The Viscount Who Loved Me

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Julia Quinn

Çevirmen : Ayşe Bekoğlu

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 416

Çıkış Tarihi : Temmuz 2011

25

Kitap Hakkında


Yazarınız 1814'ün olaylarla dolu bir sezon olacağına inanıyor, özellikle de bugüne kadar evlenmeyi düşündüğüne dair hiçbir işarette bulunmayan, Londra'nın en gözde bekârı Anthony Bridgerton için.
Aslında neden evlensin ki? Söz konusu eksiksiz bir zampara gibi davranmak olduğunda, ondan daha iyisi bulunamaz 
LEYDİ WHISTLEDOWN'IN
CEMİYET GAZETESİ, NİSAN 1814
Ne var ki dedikoducu yazarımız bu defa yanılıyordu. Anthony Bridgerton sadece evlilik kararı kalmamış, bir eş adayı da seçmişti! Önündeki tek engel ise seçtiği kişinin ablası Kate Sheffield'dı - kendisi Londra balolarının o güne dek gördüğü en baş belası kişiydi. Nüktedan ve entrikacı Kate, bir yandan bu izdivacı engellemek konusundaki kararlılığıyla Anthony'yi deli ederken, diğer yandan çapkın vikontun erotik rüyalarının başmisafiri oluyordu.
Genel inancın aksine Kate, zampara beylerin zamanla ıslah olup iyi birer koca olabileceklerine inanmıyordu ve Anthony Bridgerton da bu zamparaların arasında en ahlaksız olanıydı. Kate kız kardeşini korumaya kesin kararlıydı fakat kendi kalbinin korunmasızlığı yüzünden de endişe içerisindeydi. Ve Anthony'nin dudakları kendi dudaklarına değdiği anda, Kate ona karşı koyamayacağını anlayıp korkuya kapılmıştı

Ön okuma için tıklayın

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824385

ISBN : 9789944824385

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


gülşah

EMİNİM!!! :) zaten bu serinin tüm çevirileri orijinalleri kadar eğlenceliydi ki bunun en tipik örneği colin ve penelope arasındaki aşk ve çekişmenin mükemmel anlatısıdır bence..Anthony bu kitabı okuyana kadar benim için hep Bridgerton ailesinin uslanmış ve sorumluluk sahibi ağabeyi veya Simon'un yakın arkadaşı olmuştu.. hep o Bridgerton ailesinin mizacı ve muzipliğini diğer kitaplarda da hissediyordum ama kendi hikayesinde Kate ile en üst seviyeye çıkarak gülümsettiler beni. henüz çeviriyi okumadım ama görünce yorum yapmadan geçemedim. çevirinin de diğer çeviriler gibi orijinaline uygun ve mükemmel olduğumdam şüohem yok.. ki yorumlar da beni doğruluyor esasında.. :)

hatice

kate bayıldım anthony bir harika çok eğlenceliydi severek okudum bende diğer arkadaşlar gibi judıth diyorum keşke daha çok kitap yazsa ve bizi şu yalan dünyadan bir sürede alsa götürse sevgiler epsilon iyiki varsınız........

Yarim

Aşkı en güzel anlatan kadın Julia Quinn...

BÜŞÜ

Güzel bir kitaptı ve insanı başka dünyalara götürüyor. julie Garwood kitaplarından aldığım tadın aynısı vardı.Okudukça okumak istiyorsun

Gizem

Kitabu henüz okumadım kitapçının da tavsiyesiyle aldım yorumlardan anladığım kadarıyla bir ailenin bireylerinin aşk hayatları önümüze seriliyo ancak serinin ilk kitabı hangisi ikinicisi hangisi bunu söylerseniz sırayı takip edicem :)

Deniz

2. kitabı da okuduk. :D Kitap kesinlike harikaydı. Zaten seri çok güzel. Eloise'un hikayesini sabırsızlıkla bekliyorum. :D

..

Bridgerton...Bu aile gibisi bulunur mu?Harikaydı.Özellikle Kate ve Anthony'nin parktaki gezintileri ve kriket.Okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum.Fakat seriye yeni başlıyorsanız doğru sıradan şaşmayın.

Melisa

İlk olarak kitabı okumadım ve başka bir konuyu söylemek istiyorum.İlk Olarak okumadıysan ve farklı kouda yazı yazıcaksan niye yazıyosun diyenler olabilir ama aklıma çok takıldı Ben ilk okuduğum andan itibaren Julia Quinn `i severim Hangi kitabında olduğunu hatırlamıyorum ama bir kitabında yorum olarak buna benzer şeyler yazıyordu "Kitap çok sıkıcı , Lisa Valdez 1 Numara Onun Gibi Yazmalı" Bende Bunun üzerine Lisa Valdezin "Sabır" Adlı kitabını okudum Rezalet tek kelimeyle Rezalet . Kitabın içinde aşk yok sadece cinsellik 5 saufada bir cinsellik O kullanıcıya sesleniyorum "Gerçek aşk cinsellikten ibaret değildir ve Julia bunu kanıtlıyor sadece kitaplarının 1/2 yerinde görebilirsin" Not = Kitap hakkında yorumları kitabı nasıl bulmuşlar diye okuyorsanız merak etmeyin güzelir :D

büşra

okumaya başladığım anda elimden bırakamadım.bize en güzel aşkların nefretle başladığını kanıtlıyor.teşekkürler epsilon

saideT

Julia o kadar tatlı yazıyor ki.... Aslında konu çok klasik,ama anlatım tarzı akıcı ve komik. Epsilon dan ricam Julia Quinn,Julie Garwood,Judith Mcnaught ve Lisa Kleypas kitapları... Diğer romanslar arada çok basit kalıyor. Bir de serilerde sıraya dikkat edilirse daha da mutlu oluruz. Şimdilik kolay gelsin.

ilknur

Sabirsizlikla bekliyorum julia Quinn kitaplarini ama lütfen sırasıyla çıksın :(

Ada

Şimdiye kadar çevrilen en iyi Bridgerton kitabıydı.Umarım RITA ödüllü Gregory nin hikayesi de en kısa zamanda çevrilir.Ayrıca Judith Mcnaught,Julie Garwood ve Nora Roberts in yeni romanları için bizi daha fazla bekletmeyin lütfen.

nilay

sonunda anthonynin kitabına kavuştuk,kitabı aldım ama henüz okuyamadım.lisa kleypasın daisy ile ilgili kitabı ne zaman çıkacak acaba?bu arada birkaç arkadaşın yorumunda judith mcnaughtun aralıkta kitabının çıkacağı yazılmış,bu bilgiye nereden ulaştınız arkadaşlar?

bankacı

Julia Quinn'in bu kitabını da çevirmeniz çok memnuniyet verici. Diğer arkadaşlar gibi benim de ilk ricam, seri kitapları baştan başlayarak yayına vermeniz. Ve, tabii ki pek çok romantik romanseverin en sevdiği yazarların Judith MacLaught ve Julie Garwood olduğunu da belirtmek isterim. Özellikle bu yazarların romanlarını sabırsızlıkla bekliyor, en kısa zamanda yenilerini yayına vermenizi diliyoruz.

zeliş

Judith Mcnaught Aralık mı ? gerçekten çok uzak.Lütfen Epsilon öne alın.Bari eylül olsun zaten iki kitabı kaldı ikisini birden yayınlayın olsun bitsin bizi şu Judith takıntısından kurtarın artık.kafayı yiyeceğiz judith , judith diye.

Hilal

İngilizcesini okumuştum, güzeldi :) Epsilon'a gerçekten teşekkürler.. Yalnız Judith'in aralıkta çıkacak kitabını hemen çevirseniz çok güzel olur..

sis

çok güzelde bu kitap serinin 2. kitabı ama epsilon çoktan 3 ve 4'ü yayınladı olsun yinede okuruz ama şu seri kitaplarını sırassıyla çıkarmaya özen gösterseniz:)

safiye

henüz almadım ama eminim çok güzeldir ama judith nerde kaldı ve julıe garwood

ışık

Epsilon Yayınevi sonunda Bridgerton kardeşler serisinin ikincisini çıkardı. Serinin Türkçede yayınlanan diğer üçü de çok güzeldi. Amanda Quinn'in bu seri ve diğer kitaplarını da göz önünde bulundurarak bu kitabının da türünün güzel ve bol kahkalı bir örneği olacağını umuyorum. Şimdi sırada Julie ve Judith var. Teşekkürler Epsilon...